Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…..

Mimo iż mijający rok nie sprzyjał  wielu płaszczyznom, to jednak Polacy mocno związani są z tradycjami i nie wyobrażają sobie spędzić Wigilijnego Wieczoru, bez udziału najbliższych. Czas kwarantanny, obostrzeń związanych z #Covid-19, był dla wielu lekcją wytrwałości i pokory. Boże Narodzenie zaś, to magiczny czas, w którym chcemy zapomnieć o tym, co było złe, wybaczyć najgorsze i na nowo się narodzić.

I nikt nam nie powie, że nawet jeśli przygotowujemy kolację dla 5 osób, nie jest zabiegany i ma czas dla siebie. Często swoje sprawy zostawiamy na ostatnią chwilę, a nie raz też słyszymy od klientek, że „przecież i tak siedzę w domu”. Nic bardziej mylnego, każda kobieta zasługuje na to żeby czuć się wyjątkowo, a na dodatek może we własnym domu poczuć się, jak w salonie. Teraz prosty kosmetyczny zabieg nadania blasku włosom, można szybko wykonać, dzięki zestawom prezentowym od Kevin.Murphy lub REF.

Zestaw prezentowy #KevinMurphyFreshBlonde, rewelacyjnie podkreśli i odświeży odcienie Twojego koloru blond oraz przedłuży jego trwałość. Wymarzony kolor blond prosto z salonu, jest w zasięgu Twojej ręki!

Zestaw prezentowy REF Illuminate Colour z linii rozświetlającej wzmocni i tchnie świetlisty połysk w naturalne i farbowane włosy. Szampon i odżywka z roślinnymi wyciągami ochronią, odżywią i wzmocnią włosy. Zarówno włosy naturalne jak i farbowane, będą błyszczące i rozświetlone lekkim połyskiem!

Święta już za pasem, więc jeżeli nie masz jeszcze prezentu, możesz podarować jeden z naszych zestawów prezentowych.

Możesz sprawić przyjemność swojej mamie, siostrze, dziewczynie, przyjaciółce, babci lub sobie!

Napisz do nas lub zadzwoń by zdążyć przed Mikołajem;)

Teraz każdy zestaw, w cenie promocyjnej z dodatkowymi GRATISAMI!

(oferta ograniczona)

Projekt strony: oemedia.pl