KEVIN MURPHY

Doskonałość tworzona dla Ciebie przez światowej sławy stylistę to odzwierciedlenie trendów rodem z Nowego Yorku. Luksusowe produkty ojca stylu ‘beach hair’ zawierające czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty są ubóstwiane przez celebrytów i gwiazdy światowego formatu.

Zobacz więcej produktów kevin.murphy

milk_shake kocha Twoje włosy

To profesjonalne włoskie kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, powstałe w oparciu o skarby natury.  Produkty milk_shake® w pełni wykorzystują zalety natury, oferując dedykowane rozwiązania dla każdego rodzaju włosów, a ich naturalny skład w postaci mleka, protein pochodzących z jogurtu i ekstraktów z owoców wzmocnią Twoje włosy i wydobędą ich naturalne piękno.

KWAS HIALURONOWY

Ekskluzywna regeneracja włosów kwasem hialuronowym NO INHIBITION AGE RENEW – zawiera kwas hialuronowy, melitane, organiczny czerwonokrzew Eliksir młodości -rewitalizuje włosy, przywraca ich naturalne piękno, pozostawiając je miękkie promienne i pełne życia!

REF

REF to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, oparte na szwedzkiej formule i składnikach najwyższej jakości. Ich właściwości rozpoznasz dzięki specjalnie zaprojektowanemu opakowaniu, które intuicyjnie prowadzi przez trzy wymiary działania kosmetyków – utrwalenie, nabłyszczenie, nadanie objętości.

Produkty REF są w 100% wolne od siarczanów i parabenów , a produkty do pielęgnacji są w 100% wegańskie

REF jest naturalnym wyborem świadomych, ceniących sobie najwyższą jakość klientów

OLAPLEX

Olaplex to system pielęgnacji włosów, który zapobiega osłabieniom i uwrażliwieniom włosa przy zabiegach każdej koloryzacji, przy dekoloryzacjach oraz trwałych.

Dodając go do farby uzyskamy zdrowe, lśniące włosy. Nie odczujemy negatywnych skutków stosowania farby na włosy, przesuszenia, rozdwojonych końcówek. Nieznacząco zmieni się również struktura powierzchni włosów.

Dzięki systemowi OLAPLEX możemy diametralnie zmieniać kolor włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji.

OLAPLEX mają za zadanie zregenerować mostki, które uległy destrukcji. W ten sposób włosy nie tracą na jakości, a w zamian odzyskują blask, miękkość i zdrowie.

Podczas gdy inne pielęgnacje utrzymują się na włosie do około 7 myć, OLAPLEX działa aż do następnej koloryzacji.

True Keratin

Wygładzający włosy system True Keratin zawiera True Keratin i jest jedynym produktem proteinowym,którego naukowo potwierdzone działanie znajduje odbicie w jakości włosa o przywróconym, młodzieńczym wyglądzie.True Keratin to zoptymalizowana dawka wielu protein,dostępna jedynie w produktach linii True Keratin na całym świecie. System ten wygładza włosy i przywraca im młody wygląd poprzez naprawę zniszczonych włosów i zapewnienie im długotrwałe odżywienia oraz ochronę.

Testy kliniczne wykazały,że
naturalne właściwości włosa zostają zachowane dzięki osłonce wytwarzającej się wokół każdego włosa,odbudowując go zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz.System ten również chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV,różnymi zabiegami chemicznymi,zapobiega starzeniu się włosa i wspomaga codzienną pielęgnację włosów.

Marka Eleven Australia

Marka Eleven Australia, stworzona została przez światowej sławy stylistę fryzur Joey Scandizzo oraz fotografa o międzynarodowej renomie Andrew O’Toole.

Marka zadebiutowała w 2011 roku kosmetykiem Miracle Hair Treatment. Twórcy marki postanowili, że ich produkty mają po prostu działać i być skuteczne. Produkty Eleven Australia, oparte są naturalnych składnikach, żaden z produkt nie był testowany na zwierzętach a potwierdza to nadawany przez organizację PETA znaczek cruelty free znajdujący się na opakowaniach produktów.

Kapyderm

Gama wyspecjalizowanych produktów, które charakteryzuje wysoka skuteczność terapeutyczna. Produkty nie powodują podrażnień ani efektów ubocznych. Taki efekt mógł być możliwy do osiągnięcia dzięki dużemu udziałowi komponentów naturalnych i zbilansowanym formułom, które zostały opracowane przez wykwalifikowanych specjalistów z działów: medycznego, farmaceutycznego i badań biologicznych oraz dzięki współpracy z innymi międzynarodowymi firmami farmaceutycznymi.

Gama produktów dzieli się na cztery linie, których działanie skoncentrowane jest na rozwiązywaniu problemów w poszczególnych segmentach

  • Dermotrychologiczn
  • Dermokosmetyczna
  • Kapynatura
  • Acabados

Z szerokiej gamy naszych produktów przygotowuje się specjalne mieszanki dopasowane do indywidualnych potrzeb i schorzeń klienta.
Wszystkie nasze produkty przeszły pozytywnie testy działu medyczno-technicznego i zyskały aprobatę Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermotrychologicznego, a także cieszą się dobrą opinią wśród naszych klientów.