Olejowanie włosów masłem muru muru…

Masło muru muru to amazoński sposób na piękne i zdrowe włosy. Pomaga włosom gromadzić wilgoć, co powoduje ich zmiękczenie, dodając elastyczności, a przy tym pozwala zachować piękny, naturalny połysk.

Nasze włosy potrzebują nawilżenia nie tylko latem. Przy zimowych mrozach, częstych zmianach temperatur, również potrzebują silnej regeneracji. W trakcie zimy pielęgnacja włosów musi być intensywna i uzależniona od problemu, z którym się borykamy.

Na szczęście jest wiele sposobów na to, by włosy odzyskały swoją witalność. Jednym z nich jest olejowanie masłem muru muru od #milkshake.

Masło muru muru pozyskiwane jest z nasion dziko rosnącej palmy Astrocaryum Murumuru, w rejonach Amazonii, tłoczone na zimno, dzięki czemu posiada unikalny skład: masła muru muru, masła shea, oleju kokosowego, olejku rycynowego, olejku arganowego, olejku z bargamotki oraz olejku migdałowego. Doskonale regeneruje włosy, uzupełnia ceramidy w łodygach włosów, chroniąc je przed utratą nawilżenia. Po zastosowaniu odżywczego kompleksu, włosy stają się gładkie, miękkie, nawilżone oraz zregenerowane.

Produkt ten jest idealny do suchych włosów, ponieważ stanowi naturalną barierę ochronną zapobiegającą utracie wilgotności, sprawiając równocześnie, że skóra głowy staje się bardziej miękka.

Polecamy w naszym Atelier Magdy Jakubowskiej

Projekt strony: oemedia.pl